امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

اگر این اولین سایت جوملایی و یا اولین سایت شماست، جای درستی آمده اید. جوملا به شما کمک خواهد کرد تا وب سایت خود را به سادگی ایجاد، منتشر و فعال نمایید.
کار را با ورود به قسمت مدیریت سایت توسط اطلاعات همان اطلاعات اکانتی که موقع نصب جوملا وارد کردید، آغاز نمایید.

مقالات و منابع دیگری را که برای یادگیری بیشتر در مورد جوملا روی وب سایت شما قرار داده ایم میتوانید جست و جو و مطالعه نمایید.(پس از اتمام مطالعه میتوانید آنها را حذف و یا بایگانی نمایید). شما همچنین احتمالا میخواهید که مستندات و انجمن های جوملا را نیز در آغاز مشاهده نمایید.

 

شما همچنین تمایل به ایجاد لیست های امنیتی و لیست های پستی اطلاعیه ها دارید. برای الهام گرفتن سایت نمایشگاه جوملا! را مشاهده نمایید تا یک نمایه ای شگفت انگیز از راه های افراد برای استفاده از جوملا در وب را فرا بگیرید.

نصب و راه اندازی اولیه جوملا به شما اجازه خواهد داد که سایتی بزرگ را ایجاد و اجرا نمایید، اما اگر میخواهید برای استفاده های بیشتر و قدرتمندتری از جوملا و ایجاد راه های خلاقانه که طراحان در نظر گرفته اند آماده شوید، دایرکتوری افزونه های جوملا را مشاهده نمایید که میتوانید تمام موارد مورد نیاز خود را برای وب سایتتان فراهم نمایید. آیا نمیتوانید موارد مورد نیاز خود را پیدا کنید؟ شما ممکن است یک جوملای حرفه ای در دایرکتوری منابع جوملا! بخواهید.
می خواهید بیشتر بدانید؟ حضور یک روز در جوملا را در نظر بگیرید و یا به گروه کاربران محلی جوملا بپیوندید. نمیتوانید در نزدیکی خود بیابید؟ پس خودتان شروع کنید.‬